Ponúkame Vám ubytovanie v súkromí. Jedná sa o ubytovanie rodinného typu nachádzajúce sa v malebnom prostredí. Pobyt Vám spríjemní komfort, na ktorý ste si zvykli z domova. Jedná sa o štandardne vybavené ubytovacie kapacity,ktoré sú v zimnej sezóne vykurované podlahovým kúrením,čo zvyšuje kvalitu a komfort ubytovania.

Neustále sa snažíme skvalitňovať a rozširovať poskytované služby. Dôkazom toho, že ideme správnym smerom, je stále väčší počet našich spokojných zákazníkov. Príďte si k nám odpočinúť a my sa postaráme o Vaše pohodlie po celú dobu Vášho pobytu. Dúfame, že budete s ponukou služieb spokojní, akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame.

Vybavenie izieb:

Štandardným vybavením izby je kvalitná posteľ pre Váš ničím nerušený spánok, úložný a odkladací priestor. K dispozícii je sociálne zariadenie a kompletne vybavená kuchyňa. Našou prioritou je individuálny prístup a orientácia na klienta. Špeciálne služby po dohode zrealizujeme presne podľa priania konkrétneho klienta a jeho požiadaviek. Pokiaľ máte zvláštne prianie, obráťte sa na nás, sme si istí, že Vám dokážeme vo všetkých smeroch maximálne vyhovieť a Vy budete s nami poskytovanými službami nadmieru spokojní.

Izby sú 2,3 a 4 - lôžkové, každá izba má samostatný vchod a nasledovné vybavenie : 

kuchynka s kompletným príslušenstvom, mikrovlnka, chladnička,

soc. zariadenie + WC, TV - sat. Pred každou izbou je terasa s posedením a

relaxačnými kreslami.

Pobyty v zimných mesiacoch sú nielen cenovo výhodné, ale aj účinnejšie

pre váš organizmus, lebo voda je chladená vzduchom a silne koncentrovaná.

 

Rezervácia

 

Vzhľadom k stále väčšej obľúbenosti podobných ubytovacích kapacít ako je tá naša a k stúpajúcemu počtu klientov vyhľadávajúcich naše služby ponúkame možnosť rezervácie ubytovania. Odporúčame využiť túto príležitosť, ktorá Vám ubytovanie u nás zaistí a budete mať istotu kvalitne stráveného pobytu či dovolenky.

Pre zobrazenie kalendára obsadenosti kliknite tu:

www.ubytovanienaslovensku.eu/privat-silvia

alebo

www.megaubytovanie.sk/studia-lubica